Suspendisse interdum consectetur libero id. Fermentum leo vel orci porta non. Euismod viverra nibh cras pulvinar suspen.

Ankara Bilişim Siber Güvenlik alanında küçük, orta ve büyük ölçekli müşterilerine uçtan uca Siber Güvenlik ve KVKK Danışmanlığı hizmetleri sağlamaktadır. Tüm güvenlik uygulamaları ile yeni nesil yönetilebilir Siber Güvenlik hizmetlerimizi keşfedin!

Antivirüs

30 yıldan fazla deneyimi ile hizmet sunan Lider Antivirüs yazılımlarımız ile kritik sunucularınız, ofis bilgisayarlarınız, cep telefonlarınız ister bulut ister on-prem yönetim tercihleri ile dijital dünyanızı koruma altına alıyoruz. Kurulum, yapılandırma, güncelleme gibi zaman alan tüm ihtiyaçlarını global üreticiler tarafından yetkilendirilmiş uzman ekibimiz ile biz yönetiyoruz. Antivirus güvenlik yazılımları Windows, Linux sunucu ve istemcileriniz için tam koruma sağlarken Office 365 bulut ortamları ve Exchange local mail sunucular için tam koruma sağlar.

Log Yönetimi

Yerli ve milli değerlerle ürettiğimiz LogAlarm SIEM+ merkezi log yönetimi ve siber güvenlik ürünümüz ile bulut ve on-prem ürün seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. LogAlarm geleneksel log toplama yöntemlerinin dışında dilediğiniz platformlarda kullanabileceğiniz ajan teknolojisi sayesinde tüm IT sistemlerinizde uçtan uca güvenlik sağlar. Tüm firewall markaları, network cihazları, Microsoft AD yapılarınız ve daha birçok log üreten sistemlerinizi saniyeler içerisinde LogAlarm web konsolu üzerinden ekleyebilirsiniz.

Firewall

Sektörde lider markalar olan Fortinet, Sophos, PaloAlto, CheckPoint, Berqnet gibi markalar ile ihtiyaçlarına özel projeler geliştirmekteyiz. Kurulum, yapılandırma, güncelleme, iyileştirme alanlarında sağladığımız hizmetlerimiz ile dijital dünyaya açılan kapılarınızı güvende tutuyoruz. 

Veri Güvenliği

DLP sektöründe kendini kanıtlamış olan Full DLP (Veri sızıntısı önleme) ürünlerimiz ile hassas verilerinizin veri dolaşımı ve güvenliğini ile ilgili kaygılarınızdan kurtulun. Şirket içeresinde kullanıldığınız istemci ve sunucu ortamlarınızdaki hassas şirket verileriniz nasıl ve hangi kanallar ile kullanıldığı, kullanıcı bilgisayar kullanımları, printer kullanımları, aktif kullanılan USB cihazlarınız, uygulama ve web kullanımı gibi ayrıntılı bilgileri içeren raporlar elde edin. Veri işaretleme ile hassas verilerinizin şirket dışına herhangi bir kanaldan (mil, web mail, transfer uygulamaları, taşınabilir aygıtlar vb.) sızdırılmasını önleyin.