Suspendisse interdum consectetur libero id. Fermentum leo vel orci porta non. Euismod viverra nibh cras pulvinar suspen.

ankara-bilisim
ankara-bilisim

Web Yazılım

Tamamen kendi üretimimiz olan İçerik Yönetim Panelimiz ile her türlü web sitelerini sizin ihtiyaçlarınıza yönetik size özel olarak hazırlıyoruz. Yaptığımız bütün sitelerimiz çok dilli (türkçe, ingilizce, almanca vs.) olup siteye göre dil seçerek web sitenizi dünyadaki her dilde sizi temsil etmesini sağlıyoruz. Kurumsal, ürün tanıtım, hizmet, proje tabanlı gibi sitelerinizi ihtiyaçlarınıza göre size özel olarak oluşturuyoruz. Yaptığımız her web sitesinin güvenlik, bakım, destek ve yedekleme gibi her türlü ihtiyacını biz sağlıyoruz. Böylece yoğun iş temponuzda web siteniz sorun olmaktan çıkıyor.

Sitenizin Tasarımları firmanıza özgün hazırlanıp her türlü ekranlarda (tablet, masaüstü, telefon vs) tamamen sorunsuz çalışmaktadır. Web siteleri artık sadece yazı veya resim göstermekle değil Google web sitesi standartlarına uygun olarak kodlanarak sizi sürekli adwords reklamları (Google'da aramada ön plana çıkmak için reklam ödemeleri) maliyetinden kurtarmaktayız. Siteniz yapıldıktan sonra bile size gerek kalmaksızın ekibimiz tarafından ücretsiz olarak arkaplanda google standartları uygun güncellenmektedir.

Bir web sitesi yaptırtmak istiyorsanız veya böyle bir düşünceniz varsa iletişimden bize ulaşarak size yerinizde anlatım ve sunum yaparak sizi web sitelerinin geldiği son noktaları ve kurumunuz için ne tür bir çözüm gerektiğini ücretsiz olarak yapabiliriz.